Наказ від 04.02.2022 року № 31 “Про продовження дистанційного навчання  учнів 1-11 класів”

 

ЛАЗУРНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛАЗУРНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

04.02.2022                                                   смт Лазурне                                                № 31

 

Про продовження дистанційного навчання  учнів 1-11 класів

 

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та якісного виконання освітніх програм, на виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 03.02.2022  № 6,  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну освіту», підпункту 5 пункту 2 розділу 3 Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 08 вересня 2020 року №1115, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: та на виконання Розпорядження селищного голови від 04 лютого 2022 року № 18    «Про продовження дистанційної форми навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти»,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Продовжити з 07 лютого 2022 року по 11 лютого 2022 року дистанційну форму навчання  учнів 1 – 11 класів,  використовуючи інтерактивні платформи Google Classroom, «Zoom»«Нові знання» та інші  («На урок», «Всеосвіта» тощо), месенджерів (Viber, Skype) за вибором учителя.
  2. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Кириченко С.М.

     2.1. Внести корективи (за потреби)  в розклад дистанційного навчання для учнів 1-11 класів відповідно до методичних рекомендацій «Щодо організації дистанційного навчання в закладі».

      2.2. Здійснювати постійний контроль та моніторинг щодо роботи вчителів під час дистанційного навчання.

  1. Учителям закладу:

      3.1.Забезпечити виконання освітніх програм у 1-11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей та оптимізації графіка освітнього процесу, не допускаючи перевантаження учнів.

        3.2.Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього     процесу з використанням технологій дистанційного навчання зручним способом із занесенням до відповідних сторінок класного та електронного (платформа «Нові знання») журналу ( 5-11 класи) .

4.Класним керівникам:

        4.1.У телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження.

       4.2.Контролювати виконання учнями завдань.

       4.3.Здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

        4.4.Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання на території України гострої респіраторної хвороби СОVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, індивідуального захисту та особистої гігієни.

  1. Медичній сестрі закладу:

5.1. Забезпечити проведення протиепідемічних заходів, використовуючи засоби  дезінфекції у закладі.

  5.2. Продовжити вхідний контроль за станом здоров’я  працівників закладу.

  1. Завгоспу закладу Саранюку О.Ф., забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності та обмежити доступ сторонніх осіб до закладу.
  2. Робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будівель закладу,

   Баранніку О. О., забезпечити виконання комплексу робіт щодо підтримання   функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.

  1. Розмістити даний наказ на сайті закладу та довести до відома працівників.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                                                    Ірина ШУМАРІНА

%d блогерам подобається це: