Наказ від 05.11.2021 року № 180 “Про переведення на дистанційне навчання учнів 1-4 класів та продовження   дистанційного  навчання для учнів 5-11 класів”

Лазурненський ліцей Лазурненської селищної ради

  Скадовського району

Херсонської області

НАКАЗ

05.11.2021                                        смт Лазурне                                                № 180

 

Про переведення на дистанційне навчання

учнів 1-4 класів та продовження  

дистанційного  навчання для учнів 5-11 класів

 

На виконання протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської районної державної адміністрації від 28.10.2021 року №23 (11:00), протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лазурненської селищної ради від 29.10.2021 року №21 (14.00),  враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), підпункт 5 пункту 2 розділу 3 ПОЛОЖЕННЯ
про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого
наказом Міністерства освіти і науки України 08 вересня 2020 року №1115,
керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: та на виконання Розпорядження селищного голови від 29 жовтня 2021 року № 189    «Про переведення на дистанційне навчання учнів закладів загальної середньої освіти», рішення педагогічної ради від 05.11.2021 року № 4 «Про переведення на дистанційне навчання учнів закладу»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. З 08 листопада 2021 року для учнів 1 – 4 класах організувати дистанційну форму навчання, а для учнів 5-11 класів продовжити освітній процес  шляхом використання технологій дистанційного навчання із застосуванням інтерактивних платформ Google Classroom, «Zoom»«Нові знання» та інших  («На урок», «Всеосвіта» тощо), месенджерів (Viber, Skype) за вибором учителя.
  2. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Кириченко С.М.

     2.1. Скласти та затвердити 05 листопада 2021 року розклад дистанційного навчання для учнів 1-11 класів відповідно до методичних рекомендацій «Щодо організації дистанційного навчання в школі».

      2.2. Здійснювати постійний контроль та моніторинг щодо роботи вчителів під час дистанційного навчання.

  1. Учителям закладу:

      3.1.Забезпечити виконання освітніх програм у 1-11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних

             можливостей та оптимізації графіка освітнього процесу, не допускаючи перевантаження учнів.

        3.2.Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього     процесу з використанням технологій дистанційного навчання зручним способом із занесенням до відповідних сторінок класного та електронного (платформа «Нові знання») журналу ( 5-11 класи) .

4.Класним керівникам:

        4.1.У телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження.

       4.2.Контролювати виконання учнями завдань.

       4.3.Здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

        4.4.Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання на території України гострої респіраторної хвороби СОVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, індивідуального захисту та особистої гігієни.

  1. Медичній сестрі закладу:

5.1. Забезпечити проведення протиепідемічних заходів, використовуючи засоби  дезінфекції у закладі.

  5.2. Продовжити вхідний контроль за станом здоров’я  працівників закладу.

  1. Завгоспу закладу забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності та обмежити доступ сторонніх осіб до закладу.
  2. Робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будівель закладу,

     Баранніку О. О. забезпечити виконання комплексу робіт щодо підтримання   функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.

  1. Розмістити даний наказ на сайті закладу та довести до відома працівників.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                                                        Ірина ШУМАРІНА

%d блогерам подобається це: