Наказ від 01.04.2021 року № 51 “Про переведення учнів на навчання з використанням дистанційних технологій”

  Лазурненський ліцей Лазурненської селищної ради

         Скадовського району  Херсонської області

НАКАЗ

01.04.2021                                        смт Лазурне                                                № 51

 

Про переведення учнів на навчання

з використанням дистанційних технологій

 

У зв’язку зі зростанням показників захворюваності здобувачів освіти та педагогічних працівників по Херсонській області, на виконання протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лазурненської селищної ради від 29.03.2021 року №1, вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження селищного голови Лазурненської селищної ради від 29 березня 2021 року № 53 «Про переведення на дистанційне навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Лазурненської селищної ради» та згідно рішення педагогічної ради від 30 березня 2021 року № 11

НАКАЗУЮ:

 

  1. З 05 квітня 2021 року по 16 квітня 2021  у 1 – 10 класах організувати освітній процес у закладі  шляхом використання технологій дистанційного навчання із застосуванням інтерактивних платформ Google Classroom, «Zoom», «Нові знання» та інших  («На урок», «Всеосвіта» тощо) та месенджерів (Viber, Skype) за вибором учителя.
  2. Учителям закладу:

2.1. Забезпечити виконання освітніх програм у 1-11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей та оптимізації графіка освітнього процесу, не допускаючи перевантаження учнів.

2.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього     процесу з використанням технологій дистанційного навчання зручним способом із занесенням до відповідних сторінок класного та електронного (платформа «Нові знання») журналу .

  1. Класним керівникам:

3.1.У телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження.

3.2. Контролювати виконання учнями завдань.

3.3. Здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

3.4. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, індивідуального захисту та особистої гігієни.

  1. Медичній сестрі закладу:

4.1. Забезпечити проведення протиепідемічних заходів, використовуючи засоби дезінфекції; контролювати генеральне прибирання всіх навчальних та підсобних приміщень, щоденне дворазове прибирання всіх площ підлоги закладу.

4.2.Продовжити вхідний контроль за станом здоров’я  працівників закладу.

  1. Завгоспу закладу:

5.1.Забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності та необхідного температурного режиму в закладі.

5.2. Обмежити доступ сторонніх осіб до закладу.

  1. Робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будівель закладу,

Баранніку О. О. забезпечити виконання комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.

  1. Розмістити даний наказ на сайті закладу та довести до відома працівників.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                                  І.Г.Шумаріна

 

 

 

 

 

 

 

%d блогерам подобається це: