Наказ № 26 від 16.02.2021 р “Про переведення учнів на навчання з використанням дистанційних технологій”

 

Лазурненський ліцей Лазурненської селищної ради

Скадовського району  Херсонської області

НАКАЗ

16.02.2021                                        смт Лазурне                                                № 26

 

Про переведення учнів на навчання

з використанням дистанційних технологій

 

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 (зі змінами) , від 22 липня 2020 року № 641(зі змінами) та від 09 грудня 2020 року № 1236, постанови Головного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням короновірусної хвороби (СОУГО- 19)» та алгоритму дій керівника ЗЗСО у разі виявлення у здобувача освіти та/або працівника ЗЗСО ознак гострого респіраторного захворювання, рекомендованого листом Міністерства освіти і науки України від 28 серпня 2020 року № 1/9-490., протоколу районної постійної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 лютого 2021 року № 4, на виконання рішення педагогічної ради протокол №  8  від  15 лютого 2021 року  « Про вибір форми навчання у закладі з 16 лютого 2021 року »

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. З 16.02.2021 по 26.02.2021  у 5 –11 класах організувати освітній процес у закладі  шляхом використання технологій дистанційного навчання із застосуванням інтерактивних платформ Google Classroom, «Zoom»«Нові знання» та інших  («На урок», «Всеосвіта» тощо) та месенджерів (Viber, Skype) за вибором учителя.
  2. Учителям закладу:

       2.1.Забезпечити виконання освітніх програм у 5-11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей та оптимізації графіка освітнього процесу, не допускаючи перевантаження учнів.

2.2.Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього     процесу з використанням технологій дистанційного навчання зручним способом із занесенням до відповідних сторінок класного та електронного (платформа «Нові знання») журналу .

 3.Класним керівникам:

        3.1.У телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження.

       3.2.Контролювати виконання учнями завдань.

       3.3.Здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

        3.4.Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, індивідуального захисту та особистої гігієни.

  1. Медичній сестрі закладу:

4.1. Забезпечити проведення протиепідемічних заходів, використовуючи засоби дезінфекції; контролювати генеральне прибирання всіх навчальних та підсобних приміщень, щоденне дворазове прибирання всіх площ підлоги закладу.

4.2.Продовжити вхідний контроль за станом здоров’я  працівників закладу.

  1. Завгоспу закладу:

5.1.Забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності та необхідного температурного режиму в закладі.

      5.2. Обмежити доступ сторонніх осіб до закладу.

  1. Робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будівель закладу, Баранніку О. О. забезпечити виконання комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.
  2. Техпрацівникам працювати згідно розрахунку в табелі робочого часу техперсоналу закладу.
  3. Розмістити даний наказ на сайті закладу та довести до відома працівників.

        9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                                  І.Г.Шумаріна

%d блогерам подобається це: