Педагогічна рада у формі квесту «Партнерство школи та родини у формуванні творчого потенціалу  та розвитку природних здібностей дитини у сучасному освітньому просторі»

05.01.2021 року в Лазурненській ЗОШ І – ІІІ ступенів  була  проведена   педагогічна рада у формі квесту «Партнерство школи та родини у формуванні творчого потенціалу  та розвитку природних здібностей дитини у сучасному освітньому просторі», учасниками якого стали вчителі закладу.

Мета педагогічної ради – формування гармонійно-розвинутої, високоосвіченої, соціально – активної  і національно свідомої  особистості.

Практична частина  відбувалася в 4 квест-станціях: «Екологічне виховання», «Родинне виховання», «Художньо-естетичне виховання», «Здоровий спосіб життя».

Учасники   квесту  подолали всі перешкоди, виявили знання  педагогіки, методики, продемонстрували свою ерудицію, компетентність та готовність до різних завдань.

Педагогічна рада завершилася  обміном  думками та підведенням підсумків роботи. Основним з яких є те, що успіх інноваційних змін, у першу чергу, залежить від учителя, його творчого потенціалу, безперервної самоосвіти, активної життєвої позиції.

%d блогерам подобається це: