Наказ № 45 Від 12.03.2020 року “Про тимчасове призупинення освітнього процесу”

 

 

Лазурненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Скадовської районної ради

Херсонської області

   НАКАЗ

12.03.2020                                              смт Лазурне                                        № 45

 

Про тимчасове призупинення освітнього процесу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19», на виконання наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 5 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Херсонської області», рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року № 9 «Про організацію попереджувальних заходів щодо захисту населення області у зв’язку з поширенням коронавірусу  COVID-19»,  протоколу від 11 березня 2020 року № 6 районної постійної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  та на виконання наказу  відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 51 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, комунальному закладі «Скадовська дитяча школа мистецтв» з метою упередження загострення епідемічної ситуації в районі

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Тимчасово призупинити освітній процес з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року.
  2. Відмовитись від проведення та участі у масових заходах;
  3. Класним керівникам інформувати здобувачів освіти та їх батьків щодо того, як запобігти поширенню хвороби та дій у випадку захворювання.
  4. Усім працівникам закладу дотримуватися розроблених заходів, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій; виконувати рішення обласної та районної протиепідемічних комісій.
  5. Учителям, які мають власні блоги та сайти організувати щоденне навчальне  спілкування з учнями.
  6. Здійснювати індивідуальну допомогу учням, які користуються Skype та Viber.
  7. Забезпечити відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
  8. Адміністрації закладу:

8.1. Організувати проведення первинних інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.

8.2. Ознайомити працівників з варіантами оплати праці під час призупинення навчання через карантин (взяти відпустку; отримувати заробітну плату в порядку і розмірах, визначених статтею 113 Кодексу законів про працю України; отримувати заробітну плату відповідно до пункту 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102.

8.3. У випадку застосування норми щодо оплати праці працівників, визначеної пунктом 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, надати до відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації до 16.00 год 12 березня 2020 року графік відпрацювання педагогічними працівниками робочого часу, визначеного тарифікацією, в умовах карантину із зазначенням, яку конкретну організаційно-педагогічну роботу вони виконують.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                     І.Г. Шумаріна

 

%d блогерам подобається це: