Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку

12.11.2019 р. був проведений захід в 11 класі під керівництвом учителів інформатики Корнєйчук І.В., Кириченко Е.А. та шкільного бібліотекаря Радік О.Л., присвячений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначається 10 листопада. Цей день пройшов під гаслом «Відкрита наука: не залишаючи нікого позаду». Відкрита наука – це не тільки відкритий доступ й відкриті дані, це також і доступність до наукових розробок для широкого загалу.

Мета заходу – підкреслити важливу роль науки в суспільстві і необхідність участі молоді в обговоренні наукових питань. Діти переглянули навчальні відео, пройшли цікаве тестування, виконали вправи на розвиток пам’яті, уваги та логічного мислення.

Наш заклад, приєднуючись до цієї ініціативи бажає всім нам тільки світлих почуттів до науки і наукового середовища! Всі ми пам’ятаємо про те, що знання це світло, а незнання нехай залишаються в минулому! Нехай у цей день Ви дізнаєтеся щось нове. Пізнаєте, нехай невелику, але істину, а вона, як відомо звільнить Вас від чогось абсолютно непотрібного і зайвого, що заважає не тільки Вам, але безперечно, і оточуючим Вас людям. З Днем науки Вас!

 

%d блогерам подобається це: