Тиждень зарубіжної літератури

З 11 .02 по 15.02 2019  року з метою зацікавлення вивченням  зарубіжної літератури; закріплення і розширення знань школярів; розвитку творчих здібностей, уваги, спостережливості, вміння працювати з додатковою інформацією; сприяння вихованню людяності, уважного ставлення до оточуючих, поваги до культури народів світу, до книги та читання в школі проходив тиждень зарубіжної літератури.

Тиждень розпочався літературною лінійкою, присвяченою відкриттю тижня, який проходитиме під девізом «Читання для розуму – те ж саме, що фізичні вправи для тіла». На лінійці здобувачі освіти познайомилися з інформацією на тему «Успішні люди – це перш за все успішні читачі» та  ще раз переконалися у великій силі літератури та читання, їх значенні у житті людини.

У вівторок було проведено літературний квест  для здобувачів освіти з 5 по 8 класи на тему  «Хто читає – той перемагає». Помічниками вчителя у проведенні гри були здобувачі  освіти 9, 10 та 11 класів, які були експертами на станціях відповідно Фольклорній, Поетичній та Фантастичній.  Переможцем квесту стала команда учнів 7 класу.

У середу для вихованців 5- 10 класів проведено тематичну прес інформацію на тему «Читайте хороші книги», на якій школярі дізналися  про 10 книг, які відомі у світі люди вважають найкращими. Крім цього, було проведено літературні змагання під назвою «Світ зарубіжної літератури» для здобувачів освіти 5-х  класів (перемогла команда 5 –А класу), КВН  «Літературна казка»

У четвер проведено розважальну мандрівку «Стежками міфів» для  здобувачів освіти 7-ого  класу– літературний турнір «Розумники і розумниці».

Конкурс малюнків на тему «Бібліотекар ХХІ століття» оголошено продовженим.

У п’ятницю відбулося літературне свято «З любов’ю через віки», яке провели учні 9 та 11 класів. На святі  діти  познайолися  з кращими зразками світової інтимної лірики, звернули увагу на образ Прекрасної Музи в житті творчості поетів різних часів. Прагнучи відчути життєдайну силу кохання, вчили віддавати своє активне життєве тепло іншим людям.

Взяли участь у  флешмобі на пісню «Читайте, читайте». Ведучі свята переконливо довели, що навіть  у час Інтернету ЇЇ Величність книга відіграє значну роль у становленні особистості справжньої Людини.

План тижня було в основному виконано, здобувачі освіти отримали багато цінної інформації про книги, значення художньої літератури у житті людини, проявили і закріпили свої знання із зарубіжної літератури, розвивали свої мовні, літературознавчі, акторські та читацькі здібності.

Відповідальний за проведення тижня  Ходос О.О.

%d блогерам подобається це: